Kompaktný BP400 Kukurica Tortilla Maker chlieb tvárniaci stroj Tacos Lavash stroj Tortilla Cena

SSS Small Tortilla stroj je vyrobený hlavne z nerezovej ocele 304, stroj ako celok je vysoko odolný proti korózii a vysoké alebo nízke teploty odolné. Vybavený AIR CYLINDER, ktorý je vysoký alebo nízky teplotne odolný, a je odolný voči vode a prachu, oddeľovacie jednotky pracuje stably pre dlhšiu životnosť.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis výroby

Hlavné rysy: Tento stroj prijíma PLC a dotykovú obrazovku pamäťové funkcie, originál s medzinárodnou slávnou značkou, zabezpečiť stabilný a stabilný výkon, pohodlnú údržbu.

Rozsah uplatňovania:

Uchopenie tortu, koláče, pečivo hlinené pece roliach, Arábia pečivo výrobky, všetky druhy koláčových výrobkov."Na stroji na lisovanie plastov"môže byť dokončená tenká do koláča, a automaticky na stroji na tvárnenie filmu, automatický kvantitatívny výstup a stohovanie lisovanie, priamo do ďalšieho procesu.

Technické parametre

Hmotnosť výrobku

30-100g/ks

Kapacity

200-1400ks / hodina

Napájania

21kw/380v/50Hz

Rozmer stroja

4630*1420*1380mm

Hmotnosť stroja

500 kg

Priemer výrobku

100 - 300 mm


Pokyny pre postup

Mixér, miešanie cesta, prebudenie tvár dokončená, uchopenie tortu výrobnej linky, dodávky, valcovanie tenké cesto, na podporu, rozšíriť, vyrobené s tenkou, automatické hore a

Dole s automatickým materiálom kŕmenie, Automatické posypeme cibuľový olej, objemy pečiva, rožky, roll typ tesnenia a rezanie, za studena, hornej Ako kvalitatívne, na filmovanie stroja, rezanie a stohovanie kôry kvantitatívne kôry, súčasná príprava balenia.

image

image

imageimage  

imageimageimage

Hot Tags: kompaktný bp400 kukurica tortilla tvorca chleba stroj tacos lavash stroj tortilla cena, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť