Múka Tortilla Maker

Automatické dotykové roti výrobca tortilly múky stroje na výrobu múky
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Chlebár Lávový automatický stroj na výrobu Roti má dať dobré cesto do násypky a cesto, ktoré je lisované cestom, je prepravované dopravníkovým pásom. Múka je posypaná na cesto práškovou škatuľou a potom je tvarovaná roládou formy a tvárniace cesto sa automaticky zmení na jedno.


1. Stroj je na výrobu kukuričných tortilly. Surovinou je kukuričná múka, nemôže použiť pšeničnú múku.


2. Hrúbka tortilly a pracovná rýchlosť pásu sú nastaviteľné


3. Tento stroj má dva tvarovacie valčeky na lisovanie tvaru tortilly.


4. Priemer a napätie Tortilla je prispôsobené podľa požiadaviek zákazníka.


5. Tento stroj je stolový typ s malým rozmerom, ktorý je ľahký a ľahko sa pohybuje.


6. Stroj môže robiť rôzne veľkosti tortilly zmenou foriem. Môžeme poskytnúť extra formy na mieru a poskytneme video o tom, ako vymieňať formy. Ľahko sa ovláda.


7. Valčekový materiál nie je typ palice.


Hot Tags: múka tortilla výrobca, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
1. Stroj je na výrobu kukuričných tortilly. Surovinou je kukuričná múka, nemôže použiť pšeničnú múku. 2. Hrúbka tortilly a pracovná rýchlosť pásu sú nastaviteľné 3. Tento stroj má dva tvarovacie valčeky na lisovanie tvaru tortilly. 4. Priemer a napätie Tortilla je prispôsobené podľa požiadaviek zákazníka. 5. Tento stroj je stolový typ s malým rozmerom, ktorý je ľahký a ľahko sa pohybuje. 6. Stroj môže robiť rôzne veľkosti tortilly zmenou foriem. Môžeme poskytnúť extra formy na mieru a poskytneme video o tom, ako vymieňať formy. Ľahko sa ovláda. 7. Valčekový materiál nie je typ palice.1. Stroj je na výrobu kukuričných tortilly. Surovinou je kukuričná múka, nemôže použiť pšeničnú múku. 2. Hrúbka tortilly a pracovná rýchlosť pásu sú nastaviteľné 3. Tento stroj má dva tvarovacie valčeky na lisovanie tvaru tortilly. 4. Priemer a napätie Tortilla je prispôsobené podľa požiadaviek zákazníka. 5. Tento stroj je stolový typ s malým rozmerom, ktorý je ľahký a ľahko sa pohybuje. 6. Stroj môže robiť rôzne veľkosti tortilly zmenou foriem. Môžeme poskytnúť extra formy na mieru a poskytneme video o tom, ako vymieňať formy. Ľahko sa ovláda. 7. Valčekový materiál nie je typ palice.

Vyšetrovanie

You Might Also Like