Mexiko Tortilla tvárniaca stroj

1. Na jednej strane tohto stroja do materiálu a ďalšie strane kontinuálne z chleba,ktorýnepotrebuje manuálnu prevádzku a má vlastnosti konštantnej teploty pečenia a jednotnej farby požiaru. 2. Tento stroj má mechanickú a elektrickú integráciu CNC regulačného systému, s vlastnosťami malého hluku, vysokej účinnosti, nízkej spotreby energiea jednoduchej obsluhy. Len potrebujem, aby jedna osoba mohla operovať. 3. Stroj má jemnú konštrukciu, materiálvstup systém funguje hladko a nie je ľahké robiť chyby, demontáž a upratovanie je tiež veľmi pohodlné. 4. Chuť, priemer (8-50cm) a hrúbka (0,3-3 mm), rovnako ako farba, rýchlosť tohto stroja môže byť upravená podľa ľubovne. 5. V porovnaní s tradičným ručne vyrobeným okrúhlym chlebom výrobky, ktoré tento stroj vyrába, s pravidelnejším tvarom, jasnejšou farbou a silnejšou chuťou, ktoré sa môžu skladovať pri nízkej teplote jeden mesiac (mrazené skladovanie trvá jeden rok). 6. Imitácia ručné hovadiny chlieb, zelená potraviny, bez prísad. 7. Tento stroj môže byť: Tortilla, Taco, Chapati, Roti, single round chlieb, pečené kačací chlieb a tak ďalej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Mexiko Tortilla tvárniaca strojPopis produktu

Mexiko Tortilla tvárniaca stroj


Automatické Mexiko Tortilla Tvárniaci stroj je plne automatický stroj od rezanie cesta, lisovanie, pečenie do konečného studeného plochého chleba. Stroj má tú výhodu humanizačného dizajnu, jednoduchú prevádzku, spoľahlivý chod, vysokú účinnosť, nízky hluk a veľmi ekonomickú spotrebu energie. Priemer chleba možno ovládať v rozmedzí 8-30cm, hrúbka je 0,3-5mm nastaviteľná. Okrem toho, teplota, chlieb pečené farby, a zrelosť chleba všetko môže byť upravená podľa zákazníka's požiadavkami. Plochý chlieb vyrobený strojom má jednotnú veľkosť a hrúbku a chlieb nielen vyzerá dobre, ale tiež chutí dobre.

Model
SSS-BP-400 (bp-400)
Napájania
21KW (toto ubytovanie)
Napätie
3 fázy ~380V/50Hz
Kapacity
25-35Kg/h suchá múka
Miera výroby
600 -1000 ks/h
Tortilla Hrúbka
0,3-2mm nastaviteľné
Priemer
Nastaviteľná 100-300mm
Čistá hmotnosť stroja
500KG ( 500 KG )
Dimenzie
4600 700*1420mm /4600 700*1420mm
Podrobnosti obrázky
Ovládanie PLC
Mechatroniká numerický riadiaci systém Teplotne nastaviteľný; Nastaviteľná veľkosť chleba; Funkcia ukladania receptov.
Podávač cesta a rozdeľovač
Veľký plniaci port pre 10-15kg cesta; Vysoká presnosť rozdelená; Prispôsobené na výrobu jedného chleba, dvoch chleba alebo štyroch chlebov naraz.
Horúca tlač
Odolný elektrický ohrievač; Dobre tvarované
Rúra na pečenie
Elektrické kúrenie Jednotná teplota pečenia; Dobrá ochrana
chladiace vrstvy
3-vrstvová chladiaca jednotka robí totilla dostatočne chladné.
Výstava
Náš zákazník
balenie a naša továreň
Kontaktujte ma

Mexiko Tortilla tvárniaca stroj


Obchodný manažér: Remon Zhang

Mob.& WhatsApp & Wechat : +86 18005655162
Skype: Remon Zhang (251265977@qq.com)
E-mail: sales@3shardware.comHot Tags: Mexiko tortilla tvárniaca stroj, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena
Mexiko Tortilla tvárniaca stroj

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť