Pizza Kôra Maker / automatické múky Tortilla Machine / pizza Base Making Machine

Čínsky automatický knedlík kože list výrobcu stroj / automatické chleba výrobnej linky Zavedenie tortilla stroj Tortilla stroj sa používa, aby sa všetky druhy ploché tenkého chleba, ako je roti, chapati, tortilla, pita chlieb, palacinky, pizza, knedlík kože, jarné role obal, a tak ďalej. Tvar chleba môže byť guľatý, štvorcový, lichobežníkový, oválny, veľkosť a hrúbka sú prispôsobené. To je široko používaný v škole, hotel, reštaurácia, potravinársky priemysel a tak ďalej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Čínsky automatické knedlík kože list Maker Machine / Automatické chlieb Výrobná linka

11

Hlavné funkcie

Plátky cesta sú jasnejšie a majú stabilnejšiu kvalitu po valcované a rozšírené valčekom a tvár zváracie zariadenia; valček má nastaviteľné zariadenie na nastavenie hrúbky plátok cesta na pridanie alebo zníženie hmotnosti výrobku; plátok cesta možno nakrájať na hotové výrobky pneumatickým alebo mechanickým rezacím zariadením; stlačte vnútorný krúžok cez dierovanie, aby sa zabránilo uviaznutiu v procese uvoľňovania plesní a udržať húževnatosť tortu; PLC a dotyková obrazovka prijatá v operačnom systéme môže urobiť operáciu pohodlnejším; ručná výroba môže zabezpečiť, aby technika pečenia bola nedotknutá a výrobky mali krásny, úplný a jasný vzhľad.

22

Zavedenie tortilla stroja

Tortilla stroj sa používa na všetky druhy plochého tenkého chleba, ako je roti, chapati, tortilla, pita chlieb, palacinky, pizza, knedlík kože, jarná roláda obal, a tak ďalej. Tvar chleba môže byť guľatý, štvorcový, lichobežníkový, oválny, veľkosť a hrúbka sú prispôsobené. To je široko používaný v škole, hotel, reštaurácia, potravinársky priemysel a tak ďalej.

Hot Tagy: čínsky automatický knedlík kože list výrobcu stroj / automatické chleba výrobnej linky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena -2 22 222

1


Kontaktujte ma

Lucia Lu

Manažér predaja

SSS Hardware Industry Co., Ltd.

e-mail: sale8@3shardware.com

Mobil/whatsapp/wechat:+86-18895309620

https://www.3shardware.com

Hot Tags: pizza kôra výrobcu / automatická múka tortilla stroj / pizza základné stroj na výrobu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like