Tortilla Maker Machine

Stroj Tortilla Maker Tento stroj je vybavený funkciou pamäte PLC a dotykovej obrazovky, ktorých hlavnými súčasťami sú medzinárodne známe značky, ktoré zabezpečujú stabilnú a pohodlnú údržbu. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je stabilná vo výkone a nositeľná, veľkosť tortilly je možné prispôsobiť a nastaviť hrúbku.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Tortilla Maker MachineŠtruktúra& podrobnosti

结构图


图纸改2


Detailné obrázky

Ovládací panel

SSS-BP400 je plne automaticky riadená pomocou PLC.
Obsluha môže na ovládacom paneli nastaviť parametre vrátane hmotnosti cesta, rýchlosti stroja, teploty, veľkosti tortilly atď.
Ovládací panel môže tiež zobrazovať prevádzkové podmienky stroja.

Cesto Stlačte Device

Jednotka na lisovanie cesta je vybavená vzduchovým valcom, ktorý je odolný voči teplote, prachu a vode.
A môže pracovať stabilnejšie, rýchlejšie a s dlhšou životnosťou.

Pečiaca rúra

Hlavne vyrobené zpoistnénehrdzavejúca oceľ 304, SSS-BP400 ako celok je vysoko odolná voči korózii, teplotne odolná a zdravšia.

Chladiaci dopravník

Trojvrstvové chladiace zariadenie tortilly prináša oveľa lepší chladiaci účinokFunkcieTortilla Maker Machine

plne automatický, ľahko ovládateľný a udržiavateľný.

● mechatronika systém číslicového riadenia s nízkym hlukom, vysokou účinnosťou, nízkou spotrebou energie, jednoduchou obsluhou, obsluhou jednou osobou, šetrením času a úsilia.
● pracovný systém kŕmenia cesta je hladký a ľahko rozoberateľný a čistiteľný.
Napätie môževyrobenépodľa miestneho napätia zákazníka podľa rôznych krajín.Finálny produkt


photobank (14)


Balenie& Doprava


balenie:thStroj je zabalený do fólie pred zabalením do preglejkovej škatule a škatuľa je dostatočne pevná a pevná, aby sa prispôsobila všetkým druhom prepravy.

Doprava:stroj odošleme podľa správcov' žiadosť vrátane po mori, letecky, kamiónom, vlakom atď.


shippingPredstavenie spoločnosti

SSS FOOD MACHINERY TECHNOLOGY CO, LTDje profesionálny dodávateľ strojov na spracovanie potravín v Číne. Venujeme sa výskumu a vývoju zariadení, ktoré zahŕňajú nielen bežné typy, ale aj tie prispôsobené. Našou významnou výhodou je, že dokážeme vyrobiť zosilňovač GG; navrhnite zariadenie podľa vašej skutočnej situácie a poskytnite vám flexibilné riešenia.
Naše služby siahajú od návrhu a výroby až po predaj, ako aj konzultácie. Špecializujeme sa predovšetkým na zariadenia na spracovanie chleba, zariadenia na spracovanie rýb, rastlinné& zariadenia na spracovanie ovocia atď.
Naši špičkoví inžinieri majú viac ako 20 rokov' odborné skúsenosti v odbore. S využitím vyspelých technológií a inovatívnych koncepcií dizajnu, ako aj bohatých skúseností v strojoch na spracovanie potravín, poskytujeme vybavenie na najvyššej úrovni pre zákazníkov z celého sveta. Naše hlavné trhy sú Rusko, Veľká Británia, USA, Brazília, Nový Zéland, Juhovýchodná Ázia, Austrália atď.
V posledných rokoch sme sa stali dlhodobým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností a pomohli mnohým rybám a potravinárskym závodom založiť ich výrobné linky. Na základe vynikajúcej kvality, konkurencieschopnej ceny a najlepších služieb sme získali veľký súhlas od zákazníkov.Kontaktuj nás

Tortilla Maker Machine


食品名片20191


Hot Tags: stroj na výrobu tortilly, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, lacné, zľava, nízka cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like